Výsledky SUPERHAPOSTAR 2014

16.09.2014 13:58

V sobotu 13.9.2014 se konal v havlovickém sportovním areálu již 13. ročník tradičního turnaje v malé kopané pro hráče nad 50 let. Zúčastnilo se 7 mužstev. Po odehrání základních skupin se odehály dva semifinálové zápasy:

Z a P Nové Město    -  Dukla Žamberk   1 : 0 v prodloužení

Brendl

Klasici Jihlava         -  Pražská Trutnov  5 : 1

Kosak 2, Dohnal         Vaniš

Bukovjan, Sacký

O 3. místo:                                    Pražská Trutnov     -    Dukla Žamberk  2 : 0

Holubec L. Vaniš

Finále:                                           Z a P Nové Město  -   Klasici Jihlava     1 : 0

Štěpán

Jadiná branka finálového zápasu padla v poslední minutě a zajistila pro Z a P obhajobu loňského prvenství! Hráči Nového Města mají již čtvrté vítězství  v historii stejně jako Pražská. Na dalších místech se umístili Kopáči Červený Kostelec, RH Hradec Králové a HAFA Havlovice.

Nejlepší brankař  :  Mencl Jan                Z a P Nové město

hráč      :  Vyskočil Roman       Klasici Jihlava

střelec   :  Vaniš Petr               Pražská Trutnov 8 branek

Nejstarší hráč     :  Beránek František    RH Hradec Králové 67 let!

Turnaj se odehrál v přátelské atmosféře, za řízení rozhodčího Prokůpka pod dohedem havlovického vodníka Jardy Dufka. Tradičně na výbornou se organizace zhostili Alena Toholová a Zdeněk Honzera.