HAPO rozehráno

21.06.2015 16:22
     V sobotní kvalifikaci, která se hrála zároveň jako Ligový pohár HTL, se představilo 7 mužstev ve dvou skupinách. V semifinále se potom utkaly týmy Libňatov – TSD Trutnov 1 : 2 a Nemojov – Ležák Česká Skalice 1 : 5. V zápase o 3.  místo porazil libňatovský Barchovan FC Nemojov 1 : 0 a ve finále vyhrál Ležák Česká Skalice nad TSD Trutnov 2 : 1 zlatým golem v prodloužení. Na dalších místech skončila Viktorka Žernov A., El Ninos Trutnov a FK Hořičky.
     V nedělním kvalifikačním dopoledni se představilo 6 mužstev v jedné skupině. Celkové vítězství a tím i postup do finálového dne si zajistilo mužstvo KOKA Trutnov.
     Další dvě kvalifikační  skupiny se odehrají v sobotu 27. 6. Dobrou zprávou je, že se přihlásilo další skvělé mužstvo Sukino Praha - dvojnásobný vítěz z let 1993 a 1994. Tehdy se pod názvem SUKSPEL ve vítězných duelech představili mj. Míra Beránek, Karel, Lukáš a David Jarolímové i Pavel Kuka. Tak se necháme překvapit, koho letos šéf mužstva Jirka Suk do Havlovic přiveze. Sobotní kvalifikace bude fotbalově nabitá a z každé kvalifikační skupiny postoupí do nedělního finále první dvě mužstva.
     Tam je již loňský vítěz Academix Hradec Králové, domácí HAFA s fotbalovu nadějí Romanem Čápem, vítěz Ligového poháru Ležák Česká Skalice a vítěz nedělní kvalifikace KOKA Trutnov. Zveme všechny fotbalové příznivce do sportovního areálu v Havlovicích na další fotbalové gala-představení. Jeden z nejstarších fotbalových turnajů v naší republice je tu pro vás. Nenechte si ujít jeho závěrečné boje.