Sportovní areál

Havlovický sportovní areál je umístěn v nádherném prostředí mezi řekou Úpou, která se na jaře stává rájem vodáků a cyklostezkou do Ratibořic. Vyžití v něm najdou jak jednotlivci, tak firmy, sportovní kolektivy nebo školy.

               

Co všechno areál nabízí:
  • Dvě travnaté plochy, které slouží nejen na fotbal, ale i pro pořádání dětských dnů, pro řadu firemních akcí, prezentaci výrobků, výstavy, soutěže hasičů, rybářské závody i soutěže pejsků při závodech agility.
  • Asfaltovou plochu, využitou v zimě jako kluziště pro bruslení i hokej, v létě pro streetball, házenou, in-line bruslení, výstavy (např. historických vozidel), případně jako parkoviště při velkých akcích.
  • Dva víceúčelové kurty s umělým povrchem (tenis, nohejbal, volejbal, malý fotbal, házená, …)
  • Kurt na plážový volejbal
  • Minigolf se 14 jamkami umístěnými na zámkové dlažbě v příjemné okolní zeleni.
  • Dětské hřiště s řadou atrakcí pro nejmenší, jako je např. nafukovací trampolína až pro 25 dětí (130 m2).
  • 2 betonové stoly na stolní tenis, koloběžky, ruské kuželky, pétanque, zahradní šachy, trampolínu pro předškolní děti, asfaltové cesty pro bruslaře, nástupní místo vodáků, úvaziště pro koně.
 
Provoz v areálu není časově omezen a po dohodě ho lze využívat 24 hodin denně. Většina sportovišť (1x fotbalové hřiště, kluziště a víceúčelové kurty) má osvětlení. Celý areál je ozvučen. V areálu jsou umístěny dvě kamery, které Vám umožňují nahlédnout kdykoli na jednotlivá sportoviště.
K občerstvení slouží moderně vybavený stánek s pestrým občerstvením. Využít lze i pergolu. Ve správní budově je sociální zázemí a klubovna pro 35 osob, kterou lze využít například pro rodinné oslavy nebo různá školení.
V případě pořádání větších akcí lze využít dva velkoplošné stany s celkovou kapacitou 300 osob.
V naší nabídce je nejen pronájem sportovišť a zázemí, ale můžeme Vám zorganizovat různé turnaje nebo zábavné soutěže. Pro náročnější klienty zajistíme kompletní cateringové služby, celodenní program, dopravu i ubytování v ubytovně TJ Sokol s kapacitou 35 osob.
V případě zájmu o pronájem sportovišť volejte tel. 605 384 544